Jak jsem potkal korejského cyklistu 30.4.2016

Po 10 dnech jsem konečně narazil na prvního cyklistu. Jang si takhle ve svých 62 letech přemýšlel, co s životem, a napadlo ho objet svět na kole. A tak si koupil kolo, výbavu (váží 60 kg) a vydal se na cestu, která trvá už 14 měsíců.

Během té doby si udělal třeba výlet na osmitisícovku Annapurnu (!), viděl jsem fotky, fakt hustý! Teď míří směr Egypt a dále přes celou Afriku vč. zemí typu Eritrea, Súdán atd. Na počest nového Česko-korejského přátelství jsme snědli dvě rozmačkané tyčinky Snickers a vyměnili si kontakty.

Po včerejším dni na farmě, kde jsem si hrál s roztomilými zvířatky, a po následném celovečerním zjišťování, jaká je pravděpodobnost, že ten pes, co mě pokousal, měl vzteklinu, jsem si chtěl udělat klidný den na pláži a oslavit prvních 1000 km. A tak jsem strávil krásné dvě hodiny potápěním. Celou pláž jsem měl jen pro sebe! Ale to asi souvisí trochu s tím, že pršelo a venku bylo 14 stupňů. Ale to mi nevadí, jen lidé procházejících kolem mě v péřových bundách se asi cítili trochu divně, ale za to já nemůžu.