Začínáme! 21.11.2015

Ahoj, jsem Kuba a před rokem a půl jsem podnikl svojí první cestu. Koupil jsem si nejlevnější kolo v krámě a dojel s nim až moři. Bylo to děsivých 10 dní, ale ten 11., ten poslední, byl jeden z nejhezčích v mém životě. Když jsem po tom hrozném trápení dojel do Terstu a viděl to moře...no doják jako prase! :-)

Napadlo mě, že bych takhle mohl objet celou planetu. Každý rok začnu tam, kde jsem minule skončil, a pokud nám vědci nelžou a naše planeta je opravdu kulatá, tak bych měl za pár let zase dorazit do Českého Těšína, kde první cesta začala. Letos jsem udělal další krok a z Itálie dojel do hlavního města Řecka, do Athén. Pokud půjde vše podle plánu, tak příští rok bych chtěl z Athén dojet do Íránu.

Tohle cestování byla jedna z nejlepších věcí, která se mi kdy stala a jsem rád, že mě to napadlo v tomhle věku. Mohl jsem s tím ale začít ještě dřív. Proto zakládám stránku. Mě k první cestě motivovala slavná trabantí výprava a třeba se někomu moje cesty zalíbí a najde v nich inspiraci pro něco vlastního.